Košík je prázdný.

Barcelona domácí vítězství nad Celtou

12.01.2018 0
2017-18 sezóna, španělský král Cup 1/8 finále druhá noha válka, obhajovat šampióna Barcelona proti Celta. V prvním poločase pomáhá Alba Messi Duzhongyuan, pak Messi pomáhá Alba break, Suarez dobrý gól byl vyhodil poté, co vstřelil gól, Barcelona 4 míč vedení. Druhá polovina, Lionel Messi byl nahrazen Dembelem, druhý pomáhá Rakitic hlavičce, Barca zmrazí skóre 5-0. Nakonec, konec hry, Barcelona 5-0 vítězství nad Celta doma, celkové skóre 6-1 z oponenta, za osmého po sobě 8..

V historii La Ligy se oba týmy setkaly celkem 103krát, Barcelona na 59 vítězství, 24 remíz a 20 ztrát. Doma doma proti Celtu, Barcelona zaznamenává 39 vítězství, 11 remíz a 2 ztráty. Minulý týden byla první etapa střetu mezi oběma stranami, Barcelona 1-1 dává Zeltě pryč. Barcelona je v prvních 8 po sobě jdoucích sedm po sobě jdoucích let, celkem čtyři šampionáty a dva jezdci, je zde 1 kvalifikováno do semifinále. Kampaň, nová pomoc v Barceloně Kutigno zmeškala první show kvůli zranění. Zatímco Mascherano fotbalové košile získal startovní šanci, je pravděpodobné, že to bude finální bitva v Argentině v Barceloně. Navíc je to bývalý asistent Wenisi v Barceloně, který se v této sezóně opět vrátil do Camp Nou.

Začátek hry, Barcelona odstartoval vedení. Barcelona doma k boji proti první zahájit ofenzívu, a rychle dosáhl výsledků. Prvních 10 minut, Messi omezil náhlá aplikace šípů za studena, míč u brankáře. První dvanáct minut, Iniesta vyrazí vpřed, Alba opustil míč přes silnici, Suarez přikývl před falešným průchodem, Messi po bodě vlevo footed s čistou, 1-0, Barcelona Vedoucí domov.

Prvních 14 minut, Messi driblovat zprava do středu silnice poslat šikmé zástrčkové koule, Alba opustil zástrčku, Messi natahoval levou nohu střílel znovu, míč do, 2-0, Barcelona rozšířit olovo. Prvních 21 minut, trest Lionela Messiho, Iniesta vstoupil do koule s omezeným prostorem dlouhého doletu, míč byl Alvarez jediný rozdán paprsek. Prvních 26 minut, Iniesta Road poslal rovnou zástrčka přesné, úplné Soares vloupal do omezeného prostoru na pravé straně, rozhodčí zapískal ofsajd v pokročilé Míč je neplatný, slow motion ukazuje, že Sovětský svaz žádný Bůh ofsajd fotbalové dresy eshop.

První 27 minut, Messi poslal pravou nohu diagonální průchod, Alba odešel do omezeného prostoru Dian výstřel, 3-0, Barcelona pokračovat rozšiřovat bitvu. První 30 minut, Sisto backcourt passback chyby, Suarez Road zasáhl míč výstřel záběr, Barcelona přepsat skóre 4-0. 34 minut, Suarez omezil oblast v pravém klesl na pole výstřel, míč zasáhl post pop-up, rozhodčí také ranou ofsajd.