Košík je prázdný.

Bennettto bude žalovat Barcelona

29.09.2017 0
Bývalý místopředseda Barcelona Beineidituo čtvrtek uspořádal tiskovou konferenci oznámit konec kolekce bez hlasování o důvěře, protože hlasování nepodařilo dosáhnout konečné shromážděné obžalovací hlasů, bude pokračovat jako Barcelona fotbalové dresy prezident Bartomeu.
 
Na tiskové konferenci, řekl Beineidituo „Je-li doba stanovena v souladu s lhůtou, začneme pohybovat. Shromáždili jsme 12,504 hlasů a obdrží také 1500 hlas.“ Nicméně, protože v klubu rozdíly se objevily, pokud jde o lhůty, Beineidituo nakonec nepodařilo shromáždit hlasů uvedených.
 
Barcelona okna léto převod není ideální, a španělské Super Cup porážka do Realu Madrid, což vede Beineidituo chce iniciovat hlasování o vyslovení nedůvěry Bartomeu je. Na začátku září, řekl Beineidituo „V posledních několika týdnů, Bartomeu úplně ztratil kontrolu nad klubem pro Barcelona. Barcelona zažívá bezprecedentní krizi v mnoha aspektech systému veřejného mínění, finanční situaci, atd V této souvislosti musíme vystupovat proti současnému předsedovi a vedení. "
 
Barcelona oficiální rychle prostřednictvím oficiálních internetových stránkách klubu reagoval podle stanov Barcelony, Beineidituo jen 14 dní na sběr 16,526 podpisy členů (Barca má 15% z celkového počtu hlasujících členů), k otevření procesu obvinění z velezrady, zároveň, Hlasování se vypočítává také od druhého dne oznámení o zahájení levný fotbalový dres hlasování. Právě v tomto okamžiku měl klub spor s Bennetttem.
 
Ačkoli první podpis byl shromážděn 8. září, Bennettto oznámil, že oznámí sbírku hlasů od 12. září. řekl Beineidituo „Když jsme začali sbírat podpisy on-line, jsem optimističtější než je nyní, více než 15.000 lidí nám podporu, před 2. října budeme i nadále usilovat o další podporu.“ Barcelona klub Termín pro oznámení hlasování o nedůvěře byl 27. září, ale Bennettito si myslel, že by měl být 2. října.
 
Na tiskové konferenci, řekl Beineidituo, „Zastavili jsme se hlasování, to je náš poslední tisková konference na termínu hlasování, jsme měli neshody s klubem. V klubu ukázala tvrdý postoj následujících důvodů jdeme k hlasování o nedůvěře. „Beineidituo také řekl, že Barcelona bude žalovat klub,“ klub kvůli poškození zájmů členů klubu a získal soudní předvolání, spravedlnost nakonec bude na naší straně fotbalové dresy eshop. "