Košík je prázdný.

C Lo zaplatil zdravotní výdaje za oběti lesních požárů

21.10.2017 0
C Lo kromě fanoušků na hřišti je předmětem uctívání, ve veřejné příležitosti slova a skutky také třeba zapůsobit. Z portugalských médií teplé zprávy, C Luo za minimálně 370 lesních požárů u raněných, aby zaplatili zdravotní výdaje, nechtějí zveřejnit jméno. Takže pohyblivé fotbalový dres chování, C Lo si zasloužil jako idol!
 
Portugalský lesní požár trval čtyři měsíce, v tomto lesním požáru bylo zabito nejméně 64 lidí. Kvůli této vážné katastrofě ve středu odstoupil portugalský ministr vnitra. V týdnu Ligy mistrů Benfica a Manchester United se oba hráči před zápasem pro oběti katastrofy mlčili.
 
Pro C Lo, jeho rodné Portugalsko má tak vážnou přírodní katastrofu, jistě nezatopí. Ve skutečnosti se C Lo každý den zajímal o nejnovější trendy v katastrofě a začal dělat něco pro oběti práce. Podle sestry C Loové platil C Lo zdravotní výdaje stovkám zraněných a nezveřejnil je.
 
Pak portugalské média pokračovat ve sledování záležitosti, původní C Luo byl nejméně 370 raněných obětí poskytovat zdravotní výdaje, tak velký počet lidí velmi pohybující se, a C Luo nepokládal iniciativu na podporu. Poté, co se dozvěděli, že je spravedlnost C Lo, mnozí fanoušci jsou poselstvím vyjadřujícím své pocity. Někteří lidé říkali: "Děkuji fotbalové dresy eshop vám šampionovi, máte zlaté srdce!" Další známý Vittor přátelé poznamenali: "C Luo, vaše srdce a vzhled jsou dokonalé, nevím co jiného Černý! "
 
"Nikdo nemůže být touto tragédií lhostejný a doufám, že všichni pomohou těm, kteří byli zraněni, a já jen dělám malé věci," řekl.
 
Pro krále superstar, mít takovou lásku, opravdu dosti. Král by neměl potřebovat pouze vynikající hru, ale má také vynikající charakter. A tento bod, C Lo dal nejlepší interpretaci akce. Jak říkají předchozí uživatelé, takový král, co může být černé Dětské Fotbalové Dresy?