Košík je prázdný.

Dortmund VS Tottenham Hotspur

21.11.2017 0
Dortmund špatný stav, poslední kolo Ligy mistrů, že byli Řekové 1: 1. Poslední kolo Bundesligy 1 až 2 ztráty do Stuttgartu. Posledních sedm událostí ligy Ligy a Bundesligy, Dortmundu 3 remízy a 4 ztráty nehrají. Tottenham se řadí na první místo v oblasti této výzvy, Dortmund musí jít ven, aby bojoval, aby porazil soupeře, je možné udržet naději na řez v teorii. Po remíze nebo ztrátě bude Hornet Corps deklarováno o kolo dříve fotbalové dresy.

Tottenham v posledním kole v klíčové bitvě doma 3-1 vítězství nad Real Madrid, v současné době pořadí H skupina top pozice, a byl oznámen dva předem vpřed. Pokud aktuální kolo porazí Dortmund, Tottenham zamkne křestního jména skupiny. V derby v Premier League v severním Londýně minulý víkend Tottenham ztratil 0: 2 na Arsenal, výsledek morálky týmu Pochettina prodělal nějakou ranu. Tentokrát expedice devil domov Vestfálie, Tottenham může získat stav znepokojení fotbalový dres.