Košík je prázdný.

Gleeszmann se chce v létě přestěhovat do Manchesteru

25.08.2017 0
Letos v létě skandál Gleeszmanna a Manchestru United je rozrušený, ale vzhledem k zákazu přestupu Atletico Gleeszmann nakonec zůstane v Atletico. Nicméně, nedávné zprávy médií, Graceman doufá, že příští léto může opustit Atletico Manchester United fotbalové dresy.
 
Španělský novinář Gillem - Balagu řekl: Gloucester doufá, že příští léto se může připojit k Manchesteru United, původní obnovení sítě nemění porušení smlouvy je schopen opustit fotbalové dresy eshop tým. Doba 12 měsíců je však velmi dlouhá, co se stane uprostřed, není známo
 
Manchester United v této sezoně, seznámení s Lukaku a týmy Ma Shar a Rushford se chystají podepsat Ibrahimoviča, má čtyři útočníky a mřížku do doby, zda jsou dva nebo dva Řekl. Pro Gleeszmanna je vhodnější na silnici než na chodník, ale pod taktickým systémem Mourinho, ale také potřebuje silné centrum jako Lucca, spíše než centrum Gleeszmanna The
 
Pokud hrajete dvojitý útočník, tak Gleezman hrál Lukaku za místem, kde je dobrá volba, ale Mourinho jen zřídka hrál dvojitý útočník, a jakmile je sezónní Manchester United taktický systém běží, Mourinho není Bude se snadno měnit. Pokud jde o křídlo, mřížka není vhodná, mřížka mimořádné schopnosti není silná, rychlost není rychlá a není vhodná pro hraní křídla. A teenagerka Manchesteru Mahe Shar a Rushford nedávno rychle rostla, první dvě kola hry, dvě hry jsou dobré, jakmile se sezóna vykopne, oba mladíci budou pevně obsadit hlavní silnici, nemluvě o Je tu Mushita?
 
Mřížka likvidovaných škod je 100 milionů eur, aby viděly transferový trh letos v létě, cena není ve skutečnosti drahá, ale počkáme až do příštího léta, kdy Manchester United nemusí potřebovat tuto síť hráče a Mourinho nemůže Mříže změnit svůj taktický systém, aby nechal mřížku v Dětské Fotbalové Dresy Lukaku pozici? Obávám se, že jeho malá postavička, na poli je obtížné žít obránce Premiership!