Košík je prázdný.

Kudiniao víkend liga bude chybět kvůli zranění

04.11.2017 0
Liverpool trenér Klopp na předzápasové tiskové konferenci před zápasem proti West Hamu, odhalil Kudiniao bude pokračovat kvůli zranění, ale bude zpět po zranění u koní. Klopp také hlasovali pro ostatní tři liverpoolských hráčů Sturridge Anglie a volal hlasitě: „Když Southgate přečíst naše předchozí tři hry, pak by se přestěhovat do tří hráčů.“
 
Za prvé, Klopp odhalil stav újmy uvnitř týmu, „Kudiniao nepřehraje, druhý zraněn jsou s větší pravděpodobností, jako prodejný Durham, nejsem si jistý. Viděli jsme ho příliš bolestivé, ale snad umí se vyrovnat s minulostí. Lovren fotbalový dres může být schopen hrát, takže poté, co strávil několik týdnů, budeme muset počkat na poslední chvíli, a pak se rozhodnout. "
 
Reds boss vyjádřil comeback v Jockey Club Liverpool morálku, „Mane včera poprvé a trénovat s týmem, jeho stav vypadá velmi dobře. Podíváme se na jeho situaci, reakce, že může hrát 20 utkání, 25 minut. „poté, co toto kolo soutěže bude ohlašovat v národním týmu den utkání, bude zařazen do reprezentace Senegalu u koní, řekl Klopp,“ snažíme se obrátit na fotbalový svaz senegalského, kdyby se vrátil do 100 procent ? to není to samé. Když Senegal dostal skóre, které potřebují, aby se v první hře, pak je ideální situace je, že nepotřebuje hrát druhou hru. chcete-li Senegalu hrál v koně, pak si myslím, že potřebuje některé oživení rytmus hry. "
 
V komentáři k situaci Sturridge, řekl Klopp: „On může hrát, ale také v dobré kondici. Bude o fyzických aspektech žádné pochybnosti, Přemýšlel jsem o něm.“ Pokud jde o úrazy Klein, Reds šéf řekl: „my se snažíme, a necháme ho jít na odborníky z celého světa vidět, že bude nějakou dobu trvat. Co se týče La Lana, zaplatil velmi blízko, ale až dosud nebyla fotbalové dresy se jménem obnovena spolu s kolegy praxe, takže se začne příští týden, po dvoutýdenním školení v naději, že se může vrátit. "
 
Když už mluvíme o odpůrců West Ham, řekl Klopp. „Hráli velmi dobře proti Tottenhamu v té době, máme velký respekt pro ně. Budou velmi motivovaní. Pokud chcete uspět, pak nebudete moci v jiných městech klesnout body, když „média odhalila Emre - Zhan možný bezplatný transfer po vypršení smlouvy, řekl Klopp:“ ... nic nové trendy ve své práci, aby se do klubu, stejně jako je to možné, aby se fanoušci nadšeni. "
 
Southgate bylo dříve oznámeno seznam Anglie, Joe - Gomez, Sturridge, Zhang Bolun nebyly vybrány, řekl Klopp, „pokud Southgate se podíval na naše předchozí tři hry, a tak se musí posune do tří hráčů. Sturridge zraněn dříve, ale vždy jen před ním, když Boone kdyby potřeboval Sturridge, pak nemohu změnit. "