Košík je prázdný.

Manchester United hvězda jediného pole dělal 3 míč

21.09.2017 0
2017-18 sezóna Anglie League pohár třetí kolo, Manchester United doma 3-0 vítězství nad britským korunním týmem Burton. Kampaň, Rushford výkonná statečná, dosáhla 2 gólů a 1 asistence. 10 závodů v nové sezóně, anglický teenager přispěl 6 branami a 4 asistencemi. V loňské sezoně debutoval Carling Cup, Rushford přispěl průsmykem.
null
V Lize mistrů v této sezóně, první bitva, Rushford první show pro Manchester United break bodů. V Premier League, Evropském poháru, Ligovém poháru, Ligy mistrů, Anglii U21 a první výstavy národního týmu Anglie, Rushford mají svůj cíl, známý jako nová generace první show krále. Dnes doma proti Burtonu, Rushford fotbalové dresy je první sezónou výstavy poháru nového světa, Red Devils mají dobrý výkon.

Township Dream Theatre ve tváři britského korunního týmu Burton, Manchester United rychle převzal iniciativu na poli, Rushford jako startovní středisko brzy na tým, aby přestal zablokovat. První čtyři minuty, Carrick šikmý projít do omezeného prostoru, Lin Gade lehký míč, Rushford doprava otočil volejbal, Manchester United otevřel první rekord. To je jen začátek, příště, Rushford fotbalové košile pokračoval silný výkon, takže Burton je obranná linka zaplatit cenu.

Prvních 17 minut, Brind po levé straně nohy kříží uprostřed silnice, Rushford chytit míč přímo z dlouhého výstřelu, míč zasáhl sloupec do branky, Manchester United bude přepsat skóre 2-0. Jedná se o novou sezónu v Rushfordu, který po prvních zápasech zaznamenal dva góly, po devíti utkáních dosáhl celkem 4 gólů a 3 asistence.

Po přihrávce zpátky, Rushford ukázal své dokonalé míč. První 60 minut, Rushford ve vyhrazeném prostoru mimo oblouk v horní části míče, Marshall jediný střílel do omezeného prostoru čelit brankář sníženou přestávku, Manchester United má 4 branky vpřed, hra bude pevně vytáhl v rukou vítězství. Toto je nová sezóna v Rushfordu v Manchesteru United druhém asistuje, ale také čtvrtý asistuje události, můžete vidět anglického teenagera ačkoli centrum Dětské Fotbalové Dresy, ale také má dobrou práci dělat dort.

Hra, Rushfordův přínos k životopisu, přímo zapojený do tří gólů Manchestru United, je divákem nejvýznamnějším hráčem. Ve skóre Whoscore po zápase, Rushford na 9,9 bodů skončil v seznamu. Pod vedením Rushford, Manchester United doma usher ve vítězství, otevřít ligový pohár obhajovat cestu!