Košík je prázdný.

Mike Mussina se vrátí do Manchesteru United

10.08.2017 0
Manchester United v létě, strávil 7500 milionů liber podepsat Lukaku, ale belgická malá Warcraft opravdu být schopni nahradit v minulé sezóně nastřílel 28 gólů Ibrahimovic? Dnes britská média přinést dvě Manchester United fanoušci více uklidňující zprávu - „Příspěvek“ řekl Ibrahim chce vrátit do Manchesteru United, a Mourinho řekl Sky Sports je zdůrazněno, že obě strany mají jednat.
 
Minulou sezónu, Ibrahimovic vstřelil 28 gólů za Manchester United, v níž liga 28 hry 17 gólů a stal se Red Devils zamést Ligovém poháru a mistr Evropy číslo jedna hrdina, bohužel, Švédsko věž bylo zraněno na konci sezóny, před sezóny za tímto účelem, Manchester United neobnovil jeho smlouvu, ale již tradičně vyhlášeny na konci sezóny se stal volným hráčem.
 
Nicméně, i když po tom, nadále šířit Los Angeles Galaxy, Atlético Madrid, AC Milán a dokonce i Barcelona-li zájem o podpisu Ibrahimovic zprávy, ale vděčný Manchesteru United, aby zajistil rehabilitaci, výcviková zařízení Ibrahimovic je stále srdcem Manchester United, zatímco Zlatan Ibrahimovic se čas od času říkat fanoušky prostřednictvím sociální účtu, jeho oživení proběhlo velmi hladce. „Mail“ prozradil dnes Ibrahimovic řekl Mourinho chce znovu podepsat smlouvu s Manchesterem United.
 
Noviny také poukázal na to, že Ibrahimovic kolenní křížový vaz zranění v lednu příštího roku, aby mohly být v plné výši, pak může být obnovený šestiměsíční smlouvu s Manchesterem United, zatímco Manchester United 1-2 předtím, než ztratí evropský Super Cup, Mourinho také naznačil, Ibrahimovic se vrátí: „Možná, že zůstane, že je nyní bez smlouvy, ale zůstal v blízkosti Manchester, ve skutečnosti, můžeme hrát super Bowl má také na svém kontě.“ a po Lukaku se připojit Mike Mussina nebyl Ibrahimovic vyloučit návratu: „Proč nemůžeme čekat tak dobré, můžete významně přispět k hráčům vrátit?“
 
„Take away“ Ibrahimovic č.9 dres Lukaku rovněž naznačil, že švédská věž zůstane v Manchesteru United. Právě včas, aby se připojili Manchester United, Lukaku řekl: „útočník vždy nosit č.9, což je dobré číslo, zeptal jsem se Ibrahim dovolte mi, abych nosit číslo 9, chci poděkovat mu dovolím nosit toto číslo.“ Worth zmínku, že Ibrahimovic a knihovna Luca jsou stejné makléř - Layiaola, souvislost mezi nimi bylo velmi blízko.
 
A Sky Sports je dále uvedeno, že Manchester United zahájily nové a Ibrahimovic smluvních jednání, když v říjnu letošního roku, Ibrahimovic bude zase 36 let, ale po představení minulé sezóně, dnes nikdo nepochybuje o tom, že švédská před Bohem nebyl schopen jíst, Layiaola v květnu uvedl, že i když Ibrahimovic má mnoho obdivovatelů, ale raději zůstat v Evropě, ale jeho kariéra alespoň jeden nebo dva roky.
 
Boge Ba na začátku srpna a byl před Ibrahimovic vítaný návrat: „On je stále lídrem, protože je stále ještě tým, i když Ibrahimovic nehrál hru, ale on je stále lídrem v této oblasti.“ Milli není pochyb o tom, kdy polovina sezóny Manchester United zároveň vstoupit do multi-get'u, Ibrahimovic návrat umožní Mourinho tým ještě silnější.