Košík je prázdný.

Mluvčí Barcelony se postavil proti nejlepšímu projevu C Lo

12.12.2017 0
Poté, co minulý týden Zlatý glóbus C Lo, řka: „Jsem vůbec nejlepší“ způsobila značný spor. Jako největší konkurent Golden Globes, Messi sám nevyjádřil, ale Barcelona klub mluvčí Beavis zástupci červené a modré armády odpovědět na otázky veřejnosti nenávidí C Ronaldo fotbalové dresy na tiskové konferenci, Messi je historie nejvíce otevřený Dobře.
 
„Respektujeme Zlaté glóby a Cristiano Ronaldo - vždy myslel, že je to skvělý hráč, velký konkurent, ale na Nou Camp, každých 15 dní budeme mít možnost vidět to nejlepší hráč v historii švestky. Západní závod zde. "
 
Mascherano zvážit opuštění tým v zimě, a to i doma, může být Čína, která Beavis vyvrátil pověsti. „Poté, co se otevře v zimě okna, určitě nenechá hráč opustit vedou ke zhoršení jejich vlastní moc, že ​​se to stane, ale hledají příležitosti výztuže, ale musíme naslouchat přáním hráčů, ale Javier Mascherano neopustí klub v zimě, Celkový zájem klubu je v osobním zájmu fotbalový dres. "
 
Nakonec hovoří o Champions League 1/8 konečné soupeře Chelsea Komentáře Beavis řekl: „Než budeme mít možnost získat 43 procentní pravděpodobnost, že Chelsea a nyní tuto teoretickou možnost do reality, je to skvělý soupeř Musíme jít na skvělý stadion a musíme porazit tento skvělý tým. "
巴萨官方怼C罗:梅西才是史上最佳 你只是伟大对手