Košík je prázdný.

Nošení Real Madrid košili Kos Santos

13.07.2017 0
Barcelona klub oficiální oznámení, Američan najal Jamese Kos klubu Santos jako strategický poradce v Americe. Barcelona v oznámení poukázal na to, že Costa Santos sloužil jako americký velvyslanec ve Španělsku a Andorrou, že by nadace v Barceloně, brand Barcelona v oblasti inovací levný fotbalový dres a vývoje HUB severoamerický trh v těchto třech oblastech pro klubové služby.
 
Barcelona klub prezident také všimnout, že: „Kos Santos má hluboké city pro Barcelonu.“
 
Nicméně, krátce po tomto oznámení, na sociálních sítích zahájili diskusi o do bílo-horké úrovni. To byl poprvé popsán na stránkách sociálních sítí v Costa Santos po finále Ligy mistrů vydání minulé sezóně z pípání - použil frázi „No tak, Real Madrid,“ pro Bílí získala prvních 12 Ligy mistrů trofej blahopřání, pak někdo vykopal barcelonský poradce pro strategii, která nosí Real Madrid košile obrázek. Také na fotografii, na sobě košili Real Madrid Costa Santos je velmi hrdý. Buy Real Madrid Fotbalové Dresy, na jejich podporu.
 
Po mnoho fanoušků Barcelony vidět Kos Santos tweety a fotografie jsou naštvaní. Tato osoba, která si každý může hrát roli při pochybnostech, a teď je ještě více fanoušků Barca nemohl přijmout.
 
Ale jsou tu i fanoušci vyhrabávat, Kos Santos byl také na sobě dres Barcelona, ​​takže nebyl loajální k Realu Madrid, fanoušci La Liga lze považovat jen občas jako Real Madrid, stejně jako Barcelona občas. Barcelona ho najal a jen ho nechat v obchodě jako servisní klub, nechoďte do jeho polohy.