Košík je prázdný.

Rudá armáda zabije tým zabít Světový pohár

11.10.2017 0
S Sarah dvakrát, Egypt se vrátil do etapy Světového poháru po uplynutí 28 let. Po skončení hry egyptský č. 10 nadšeně řekl, že jeho snem je pomáhat týmu dosáhnout Světového poháru, a teď se nakonec stane sen.
Egypt je tradiční mocnárka afrického fotbalu, historie sedmikrát vyhrál šampión afrického poháru, je turnaj vyhraje nejvyšší počet týmů. Ale oni jsou často v kvalifikacích Světového poháru jsou špatné výkony, jejich poslední fotbalové dresy eshop čas k účasti na světovém poháru také pochází z roku 1990 na světovém poháru v Itálii.

Congo před zápasem, tým řadí na první místo světového poháru kvalifikovat africké zóny Group E, porážet soupeře tak dlouho, jak oni mohou před zámkem horní skupina nárok na mistrovství světa v Rusku. Přestože se hra stočuje a obrátí, ale kvůli současné účinnosti Liverpoolu, egyptské číslo jedna hvězda Sarah je vynikající výkon, Egypt nakonec chce mít tři body.

Útočník v 63. minutě zápasu prolomit patovou situaci v Egyptě, poté, co jeho kolega Aierneini dlouhá přihrávka dosáhla zakázaného prostoru, chytit před brankáře napadnout míč do branky. Ale tvrdohlavý Kongo v prvních 87 minut hry bude skóre svázané, když stadion uvnitř egyptských fanoušků jako studené vody toppings. Pokud skóre 1-1 zůstane fotbalový dres na konci, napětí ve jménu skupiny E zůstane ve finále.

Ale je to Salah, hvězda Liverpoolu v rozhodujícím okamžiku Ten odolal tlaku, bezpečný v pokutovém kopu v 90. minutě se do hry, pomáhá tým tradice Kongo, Egypt zamykání osobně řezu jízdenek ruský Světového poháru.

Toto vítězství dělá egyptské fanoušky extatické, pak vysvětluje, že hra je tak plakala. Reportéři rozhovor po utkání ponořen v radosti z vítězství Salah, útočník řekl :. „Nevím, jak vyjádřit náladu v tuto chvíli nejsem dobrý v slovech, ale jsem opravdu hrdý, že jsme toho dosáhli Dlouhý sen. "

„To je pro mě, ať už jako hráč nebo obyčejných Egypťanů v Egyptě, nebo ventilátor, můj sen. Byl jsem s konžskou dnes skóroval dvakrát, takže všichni Egypťané šťastná a pyšná.“

„Konkurence je velmi tvrdá World Cup každá hra je těžké, ale dnes dva týmy téměř není velký rozdíl. Pokud se v poslední době jsem šel 12 yardů, nemám žádné jiné myšlenky v mysli, jen aby se proniknout do trestu, Je to nejtěžší okamžik mé kariéry, ale díky Bohu fotbalové dresy jsem konečně uvědomil svůj dětský sen. "Když Kongo svázalo skóre, fanoušci mlčeli.