Košík je prázdný.

lodní

Z jakých zemí zasíláte?

Jsme oba hrdí a usiluje o naší rozsáhlé mezinárodní publikum a lodí do každé zemi na světě. Nicméně jsme schopni zajistit rychlé, levné a efektivní mezinárodní dodávky.

Za jak dlouho bude moje objednávka bude dodáván?

Vzhledem k širokému spektru produktů, které prodáváme a různé možnosti přizpůsobení, které nabízíme, neexistuje jediná odpověď na tuto otázku, takže se budeme snažit vysvětlit různé scénáře, zatímco vy jste samozřejmě vítáni, kontaktujte nás pro přesné dodání na konkrétní produkt.

Čas od času se budou položky v externím skladě z různých důvodů, jako je zpoždění dodávek od dodavatelů nebo dočasného nedostatku zásob. Za těchto okolností akcie jsou obecně přijímány v cca 7-10 pracovních dnů, na kterém místě bude dodáno okamžitě na vás. Máte-li stávající řád, zkontrolujte historii objednávek v rámci svého účtu, kde bude uvedena další informace o aktuálním stavu. Pokud hledáte novou objednávku, jste vítáni nás kontaktovat objasnit dodací podmínky.

Mohu změnit svou doručovací adresu?
Až do okamžiku vaše objednávka byl vybrán k odeslání, jste schopni změnit doručovací adresu.

Můžete aktualizovat doručovací adresu po přihlášení do své Můj účet a prohlížení mé shrnutí objednávky.

V určitém pořadí stránku, pokud se vznášet se nad detaily příjemce uvidíte možnost změnit i vaše fakturační a doručovací adresu. Jednoduše aktualizovat svou adresu a vaše zásilka bude zaslán na poskytnutou adresu.

Jakmile je objednávka byla vybral pro odeslání, je to příliš pozdě na to, abychom změnu adresy a možnost změnit adresu ve svém účtu zmizí.
Jak budu vědět, kdy bylo odesláno moje objednávka?
Obdržíte e-mailem oznámení, když byla vaše objednávka byl vybrán k odeslání, pak druhé oznámení, kdy byla odeslána objednávka.

Můžete se také podívat na aktuálním stavu zevnitř stránce Můj účet.
Co se stane, když nikdo není, když je moje zásilka doručena?
Jako všechny naše příkazy vyžadují podpis, bude pošťák nebude schopen dodat zásilku, pokud nikdo není doma. V těchto případech bude zásilka být přijata na místní třídírně, kde bude k dispozici pro sběr.

Teoreticky, poštovní doručovatel měl odejít kartu s upozorněním, že jste vynechal dodávku a informovat vás o tom, jak sbírat návrat. Nicméně, podle našich zkušeností, často to nestane a je možné, že můžete tak přijít o dodávku a nesmí být oznámena. Proto mějte tuto možnost v úvahu, pokud je pravděpodobné, že jste možná vynechal dodávku.

Pokud si nevyzvednete zásilku z místního třídírně, může se v budoucnu se k nám vrátil. Doba třídírnami držet balík pro tendenci kolísat a není v naší kontrolou. Položky vrátili k nám pro nedodání může být odeslán zpět k vám, ale dojde k dodatečné náklady na poštovné.

Co se stane, když moje objednávka nedorazí?
V případě, že Vaše zásilka nedorazí, měli byste nás upozornit. V rámci své Můj účet, najdete podrobnosti o tom, jak dlouho čekat, než ohlásí chybějící dodávky, stejně jako možnost tak učinit.

Pokud skutečně ke ztrátě pozemek, budeme poté ji znovu Váš předmět nebo vydá plnou náhradu, pokud již vyžadují.

Chtěl bych požádat o doplňující informace?

Pokud budete potřebovat další informace o nějakém aspektu o vaší objednávky nebo jakýchkoli jiných služeb našich webových stránkách, náš tým zákaznických služeb jsou více než rádi pomůžeme. Můžete předložit jízdenku, která bude kontrolovat náš zákaznický servis, a co nejdříve odpověděl na.